Bordslampa jugend
2019-10-23
693473
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, smide, bemålad fot, glaskupa, höjd ca 47 cm
Smärre ytskador, senare kupa