Golvlampa 1900-talets mitt
2019-10-19
689522
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 2-armad med böjbar funktion, stomme i mässing, höjd ca 150
Armar med lagningar