Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOUILLOTTELAMPA, 1900-tal, elektrifierad två ljuskällor, bemålad skärm, höjd 57 cm
Slitage, något sned
696263
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här