Arkiv

Belysning - Sida 2389

Bordslampa

Bordslampa

takarmatur empirestil

takarmatur empirestil

Vägglampor från Karlskrona lampfabrik

Taklampa mässing

Taklampa mässing

Pierre Forsell Skultuna

Pierre Forsell Skultuna

Verner Panton bordslampa Flowerpot

Bordslampa

Bordslampa

Ljuskrona i venetiansk stil

Ljuskrona i venetiansk stil

Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa

Armatur 1900-talets första hälft

Rubn Vouge bordslampa

Rubn Vouge bordslampa

Takarmatur 1930-tal

Takarmatur 1930-tal

Vårt Nyhetsbrev