Pierre Forsell Skultuna
2017-08-31
480637
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIERRE FORSELL, ljuslampetter, 1 par, mässing, Skultuna, i form av pendel och lod, med ljusmanchetter, design av och signerade Pierre Forsell, stämplade R10 (1991), höjd ca 48 cm