Ljuskrona i venetiansk stil
2017-03-26
450328
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA med fem ljusarmar, venetiansk stil, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm
enstaka nagg kan förekomma