Bordsfotogenlampa
2017-03-30
450591
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och glas, kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm
Nagg på kupan, smärre slitage