Takarmatur 1930-tal
2017-04-07
452002
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1930-tal, stomme i vitmetall, rund kupa i glas, höjd ca 63 cm
Smärre skador och kantnagg