Arkiv

Klassiska - Page 3

Örhängen 1 par brosch guld och emalj

Ring 18 k vitguld diamant

Ring 18 k vitguld diamant

Armband 18 k guld ankarlänk

Armband 18 k guld ankarlänk

Ring platina gammalslipade diamanter

Brosch/clip 18 k vitguld

Brosch/clip 18 k vitguld

Örhängen, 1 par diamanter och safirer

Wiwen Nilsson, brosch, förgyllt silver

Armring, 18 k guld, stämplad Verona, Italien

Brosch 14 k guld och silver

Brosch 14 k guld och silver

BROSCH, 14 k guld/silver, 1800-talets andra hälft

Örhängen 1 par 18 k vitguld diamanter

Ring 14 k guld diamanter

Ring 14 k guld diamanter