Arkiv

Klassiska - Page 2

Nordvästpersisk semiantik gallerimatta

Sarab, semiantik 1930-tal, gallerimatta

Teheran, antik ca 1900-1920

Teheran, antik ca 1900-1920

Veramin, semiantik 1920-30-tal

Bidjar från 1920-talet

Bidjar från 1920-talet

Bidjar, 1920-tal

Bidjar, 1920-tal

Heriz, antik ca 1900-1910

Heriz, antik ca 1900-1910

Isfahan, semiantik

Isfahan, semiantik

Isfahan, semiantik

Isfahan, semiantik

Nain i god kondition

Nain i god kondition