Bidjar från 1920-talet

Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet
Bidjar från 1920-talet

Klubbat för:

Osåld

50 000-60 000 SEK

BIDJAR, 1920-tal, 391 x 268 cm, god kondition

1151

2019-06-12