Nordvästpersisk semiantik gallerimatta

Klubbat för:

Osåld

15 000-18 000 SEK

NORDVÄSTPERSISK, semiantik, galleri, signerad och daterad 1352 (ca 1933), 498 x 101 cm, lagning

1166

2019-06-12