Arkiv

The Evening Sale - Sida 4

Isaac Grünewald, Den gröna lyftkranen

Philip von Schantz, Vita vinbär

Åke E:son Lindman, Flatiron Building, NYC

Regentlängd 1700-tal Lennartsnäs

Salsstolar sengustavianska stockholmsarbeten

Josef Frank,

Josef Frank, "Florabyrån Linné", Svenskt Tenn

Henri Michaux, Sans titre

Henri Michaux, Sans titre

Baljfåtöljer, sengustavianska, av Ephraim Ståhl

Parkurnor, 1800-talets tredje kvartal

August Hagborg, Vilande i gröngräset

Jeff Koons, Puppy

Jeff Koons, Puppy

Peter Clodt von Jürgensburg, Häst