Arkiv

Klassiska - Page 6

Xi Lu Lao Ren (Wang Shiming)

Xi Lu Lao Ren (Wang Shiming)

Beringer Vasily Yakovlevich, Ida Rubinstein

Pavel Fedorovich Tchelitchev, attributed to

Kandelaber, parisarbete i empire

Guido Reni, hans efterföljare, italiensk skola

Il Correggio, tillskriven, Ung kvinna i landskap

The world of art group, St Petersburg

Isfahan, semiantik 1920-tal

Isfahan, semiantik 1920-tal

Isfahan semiantik, signerad Seirafian

Kerman, antik ca 1885-1905

Kerman, antik ca 1885-1905

A Famille Rose Enameled Teapot