Gustaf Fjaestad, Rimfrost (Storlien)
Klubbat för:
160000 SEK
Arviointi
150 000-175 000 SEK
Kuvaus
GUSTAF FJAESTAD
1868-1948
Rimfrost (Storlien)
Signerad G Fjaestad. Olja på pannå, 75 x 61 cm.
3088
Päivämäärä:
2017-06-08