Gustaf Fjaestad, Rimfrost (Storlien)

Klubbat för:

160000 SEK

Arviointi

150 000-175 000 SEK

Kuvaus

GUSTAF FJAESTAD
1868-1948
Rimfrost (Storlien)
Signerad G Fjaestad. Olja på pannå, 75 x 61 cm.

3088

Päivämäärä:

2017-06-08