Arkiv

Klassiska - Page 4

Matknivar 1700-tal från Forsby herrgård

Tazza Grand Tour souvernir

Tazza Grand Tour souvernir

Urna med lock 1800-talets första hälft porfyr

Fontän 1800-talets andra hälft

Fruktkorg med fat

Fruktkorg med fat "Flora Danica", Danmark

Carl August Ehrensvärd teckning till Sergel

Urnor med lock Frankrike 1800-talets andra hälft