Onlineauktioner

Ljusstakar 1900-talets första hälft

Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk

Byst zink

Byst zink

Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa

Bordslampa Ahlberg

Bordslampa Ahlberg

Bordspendyl

Bordspendyl

Rökelsekar Kähler

Rökelsekar Kähler

Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal

Trädgårdsurnor gjutjärn

Trädgårdsurnor gjutjärn

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Betjäntklocka brons

Betjäntklocka brons

Kakelugnsmodell signerad

Kakelugnsmodell signerad

Vårt Nyhetsbrev