Oljemålning 1700-tal
2019-10-26
681822
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): (2) Apostlar, olja på duk, vardera ca 50x41 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador