Bordsfotogenlampa
2019-10-26
683420
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, fot i patinerad zink föreställande satyren Silenus, gjutarstämpel, total höjd 75 cm
PROVENIENS: Stopalo