Ljusstakar 1900-talets första hälft
2019-10-26
681136
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, marmor, ljuspipor i mässing, höjd ca 32 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg