Ljusstakar empirestil
2019-10-26
681770
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo