Arkiv

Silver - Sida 810

Gräddkanna i silver 1800-tal

Gräddkanna i silver 1800-tal

Sockerruskor 1 par

Sockerruskor 1 par

Silverhäst med sulky

Silverhäst med sulky

Matgafflar i silver

Matgafflar i silver

Fat silver

Fat silver

Konfektskål

Konfektskål

Vas silver

Vas silver

Tumlare bägare silver

Tumlare bägare silver

Bägare på fot sterlingsilver

Bägare på fot sterlingsilver

Bägare Ryssland

Bägare Ryssland

Resebestick förgyllt silver

Resebestick förgyllt silver

Saltkar årssked bägare servietteringar mm silver

Vårt Nyhetsbrev