Saltkar årssked bägare servietteringar mm silver
Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
SALTKAR, 4 st, ÅRSSKED, Jensen, BÄGARE, 2 st, bl a Råström, SERVIETTERINGAR, 2 st, HALSBAND, LUKTDOSOR, 2 st, SKÅL, SPADE, i filigran, BESTICK, 4 st, silver, total 525 g
Bruksslitage, smärre skador, delvis gravyr
305443
2015-04-16