Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
TUMLARE, 3 st, BÄGARE, på kulfötter, silver, 17/1800-tal, otydliga stämplar, bl a dekor av rocailler, vikt ca 60 g
Smärre bucklor o bristningar, lagningar
304265
2015-04-08