Arkiv

Orientaliskt - Sida 1501

Tekopp 1700-tal

Tekopp 1700-tal

Urnor

Urnor

Skålfat

Skålfat

Tanka

Tanka

Träsnitt Japan

Träsnitt Japan

Buddhor

Buddhor

Kanna i brons

Kanna i brons

Akvarell på siden Kina

Akvarell på siden Kina

Figuriner

Figuriner

Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt

Skandinavien i form av orientmatta

Tallrikar Kina

Tallrikar Kina

Vårt Nyhetsbrev