Tekopp 1700-tal
2014-01-30
226388
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKOPP, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imari med motiv av träd, höjd 4 diameter 7,5 cm
Omfattande dekorslitage