Akvarell på siden Kina
2014-03-24
235858
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AKVARELL, föreställande Japanese chin, Kina, 1900-tal, akvarell på siden, 53x33 cm