Tallrikar Kina
2014-04-09
240028
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i emaljfärger, diameter 24,5 cm
Lagningar samt nagg