Arkiv

Orientaliskt - Sida 1419

Ingefärskrus Kina 1800-tal

Ingefärskrus Kina 1800-tal

Flaska Kina 1700-tal

Flaska Kina 1700-tal

Vas porslin Kina

Vas porslin Kina

Gouache Indo-persien

Gouache Indo-persien

Penselvas

Penselvas

Snusflaskor

Snusflaskor

Samlarskåp

Samlarskåp

Figurin

Figurin

Skulptur 1900-tal

Skulptur 1900-tal

Fat Kina 1700-talets slut

Fat Kina 1700-talets slut

Fohundar

Fohundar

A Japanese Miniature Lacquer Cabinet

Vårt Nyhetsbrev