Fohundar
2019-11-30
708433
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOHUNDAR,1 par, Kina, 1900/200-tal, bowenit, höjd ca 20 cm
Smärre nagg