Arkiv

Orientaliskt - Sida 1340

Akvarell och Tusch Kina

Akvarell och Tusch Kina

Serveringsfat Kina

Serveringsfat Kina

Japanska Kokeshidockor

Japanska Kokeshidockor

Terrin Kanton

Terrin Kanton

Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal

Ställ

Ställ

Vaser fat Japan Imari, Kutani och Clobbered

Porslin Kina 1800-tal

Porslin Kina 1800-tal

Spegel Japan Edo

Spegel Japan Edo

Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal

Figuriner

Figuriner

Skål tedosa Kina 1700-tal

Skål tedosa Kina 1700-tal

Vårt Nyhetsbrev