Serveringsfat Kina
2019-10-03
685376
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSFAT, 2 st, 1800-talets mitt, Kina, porslin, Kanton, längd ca 35-41,5 cm
Slitage, smärre