Porslin Kina 1800-tal
2019-10-31
696074
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, ASSIETTER, DOSOR, 6 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor i emaljfärger och järnoxid, diameter ca 8-29 cm
Nagg