Arkiv

Möbler - Page 9

Väggskåp Norge

Väggskåp Norge

Flygel Steinway & Son´s

Flygel Steinway & Son´s

Svenskt Tenn skåp design Josef Frank

Michael Ducaroy 5 dlr Togo Ligne Roset

Flygel Steinway & Sons

Flygel Steinway & Sons

Axel Einar Hjort Lovö matbord

Axel Einar Hjort Lovö matbord

Chiffonjé Karl Johan

Chiffonjé Karl Johan

Skåp

Skåp

Fåtöljer, 1700-talets andra hälft

skåp gustaviansk stil 1800-tal

Carl Malmsten skinnklädd fåtölj Marino

Josef Frank bokhyllor

Josef Frank bokhyllor