Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORD, 1 par, med stenskiva, barock-stil, förgyllda, höjd 80, 140x73 cm
Proveniens: Stafsund, Ekerö

Skador, lösa delar, skivorna ej tillhörande

170115

2013-02-23