Arkiv

Möbler - Page 27

Fåtöljer Ib Kofod Larsen

Fåtöljer Ib Kofod Larsen

Josef Frank rottingmöbler

Josef Frank rottingmöbler

Vitrinskåp boulleteknik

Vitrinskåp boulleteknik

Josef Frank soffa

Josef Frank soffa

Karmstolar rokoko

Karmstolar rokoko

Le Corbusier, LC 2, soffa, Cassina, Italien

Axel Einar Hjorth gungstol

Axel Einar Hjorth gungstol

Kakelugnsskåp 1900-talets andra hälft

Hörnsoffa fårskinn 1950-tal

Hörnsoffa fårskinn 1950-tal

Kista Jämtland

Kista Jämtland

Armlänstol sengustaviansk Ephraim Ståhl

Mats Theselius

Mats Theselius