Arkiv

Möbler - Page 24

Flygel Steinway & Son´s proveniens John Forsell

Vitrinskåp

Vitrinskåp

Konsolbord

Konsolbord

Arne Jacobsen Ägget

Arne Jacobsen Ägget

Vitrinskåp

Vitrinskåp

Änglaskåp

Änglaskåp

Le Corbusier, LC 2, soffa, Cassina, Italien

Konsolbord gustavianskt stockholmsarbete

Mats Theselius älgskinnsfåtölj

Skrivbord Frankrike 1800-tal

Skrivbord Frankrike 1800-tal

Bokskåp, Petter Kyhlberg, Lennartsnäs

Badkarssoffa gustaviansk J.E. Höglander