Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund rotfanerad skiva, kantsarg och tre ben av valnöt, höjd 49, diameter 122 cm
Ett ben med lagning, mindre slitage
754851
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här