Arkiv

Mattor/Textilier - Sida 1502

Lars Gynning,

Lars Gynning, "Gamla stan", vävd tapet, Aubusson

Matta, Skåne 1950-60-tal

Matta, Skåne 1950-60-tal

Berit Woelfer matta rölakan

Berit Woelfer matta rölakan

Marjatta Metsovaara

Marjatta Metsovaara

Bonad

Bonad

Matta lin 1900-talets början

Matta lin 1900-talets början

Matta rya Finland

Matta rya Finland

Orientmatta

Orientmatta

Orientmatta Kashan

Orientmatta Kashan

Orientmatta

Orientmatta

Orientmattor

Orientmattor

Linnedukar servetter drakmönster

Vårt Nyhetsbrev