Orientmatta
2018-06-14
552394
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Kaukasisk, ca 333x210 cm
Slitage, trampveck, mindre lagningar, kortsidor med mindre skador, en reducerad kortsida