Orientmattor
2018-06-14
552395
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st., vävda, ca 175x131 resp. ca 153x122 cm
Sliage, skador, lagningar