Bonad
2018-06-09
551414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONAD, 1900-talets första del, blomsterbrodyr, ca 73x150 cm
Åldersrelaterat slitage, lagningar, hål i foder, kanterna med upphängningar senare sydda