sv
en
fi
de
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Svenska
English
Suomi
Deutsch
Svenska
Arkiv
Glas - Sida 867
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Glasskål ned fat Simon Gate
Kaj Franck skål vaser
Brännvinsflaskor 1800-tal
Servisdelar bl a Kosta Diamant
Glasservis
Edward Hald graal skål
Glasservis 1900-tal
Vaser Orrefors Kosta Boda
Vinglas Cleopatra
Filbunkar 1900-talets första hälft
Vas troligen Italien
Flaskhållare karaff i slipat glas
<
863
864
865
866
867
868
869
870
871
>
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Temaauktioner & Specialauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Helsingfors
Köln
Neuss / Düsseldorf
Vårt Nyhetsbrev