Glasservis
2015-07-30
321486
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GLASSERVIS, 35 st,1900-talets första hälft, bestående av 6+1 champagneglas, 8 vitvinsglas, 5 rödvinsglas, 7 selterglas, 8 snapsglas, slipad randdekor
Bruksslitage