Vaser Orrefors Kosta Boda
2015-09-20
329041
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VASER, 3 st, 1900-talets första hälft, Orrefors, Kosta Boda, bl a Vicke Lindstrand, slipad dekor, höjd ca 18-26
Obetydlig nagg