Arkiv

Glas - Sida 710

Skål i glas signerad Daum

Skål i glas signerad Daum

Glasservis sekelskiftet 1900

Glasservis sekelskiftet 1900

Vinglas 1800-tal

Vinglas 1800-tal

Vinglas

Vinglas

Glasvaser i glas av bl a Sven Palmqvist

Pokal med lock Kent

Pokal med lock Kent

Dricksglas 1800-tal

Dricksglas 1800-tal

Vaser jugend

Vaser jugend

Beril Vallien

Beril Vallien "Karolina"

Glasservisdelar

Glasservisdelar

Champagneglas Bratt Reijmyre

Champagneglas Bratt Reijmyre

Servisglas med spiralfot

Servisglas med spiralfot

Vårt Nyhetsbrev