Vaser jugend
2014-06-29
254130
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, glas, jugend, omkring 1900, dekordel i förgylld metall med delvis genombruten dekor, graverad dekor med motiv av blommor, höjd 17 cm
Bruksslitage