Vinglas 1800-tal
2014-05-17
247200
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
VINGLAS, 6 st, 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 14 cm
Nagg