Arkiv

Diverse - Sida 992

Trädgårdsurnor gjutjärn

Trädgårdsurnor gjutjärn

Bestick i nysilver

Bestick i nysilver

Kandelabrar oscarianska

Kandelabrar oscarianska

Klocka samt barometer, Schatz

Klocka samt barometer, Schatz

Mynt

Mynt

Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par

Salutkanon Stafsjö bruk

Salutkanon Stafsjö bruk

Serveringsbrickor och Karott nysilver

Urnor ett par 1900-talets senare del

Bokstöd 1930/40-tal

Bokstöd 1930/40-tal

Ytterkrukor 5 st

Ytterkrukor 5 st

Brevpress porfyr och förgylld brons

Vårt Nyhetsbrev