Arkiv

Diverse - Sida 990

Duk och servietter

Duk och servietter

Trädgårdsurnor gjutjärn

Trädgårdsurnor gjutjärn

Gavlar till trädgårdssoffa

Gavlar till trädgårdssoffa

Skulptur patinerad och bronserad metall

Vattentunna koppar

Vattentunna koppar

Flaska koppar 1800-tal

Flaska koppar 1800-tal

Spegellampetter 1800-tal

Spegellampetter 1800-tal

Skrin rotfanér

Skrin rotfanér

Urna i gjutjärn märkt KS

Urna i gjutjärn märkt KS

Dioramaskåp

Dioramaskåp

Vikskärm Kina 1900-talets andra hälft

Ikon

Ikon

Vårt Nyhetsbrev